On-line meditace

Zveme všechny přátele ke společné meditaci, kterou můžete pomoci sobě, svým bližním, českému národu i celé matičce Zemi.

Společné meditace se světlem Shambally

Většina z vás ví o chrámech světla či tzv. nebeských městech. Jedním z nejznámějších se jmenuje Shamballa. Její světlo má vysoké vibrace a je proslulá pro své silné léčivé účinky. Můžeme s ní léčit naše rodiny a rody, zvířátka, rostliny, čistit prostředí doma i v zaměstnání, pomáhat přírodě a matce zemi. Spousta z nás ji používá pro svůj vlastní vývoj nebo rozpouštění karmy. Když jsme hodně unavení, tak se jí můžeme dobít a získat novou energii. V Shamballe lze najít i vedení na duchovní cestě, odpovědi na důležité otázky nebo osobní ochranu. Každý z nás postupně nachází nové možnosti jak ji využít v každodenním životě.

Když se spojíme ve společné meditaci, tak jsou účinky ještě silnější a uzdravení nebo pomoc přichází rychleji. Kdo s Shamballou ještě nepracoval, tak stačí vyslat upřímnou myšlenku, spojit se s její energií a vyslovit prosbu s čím chceme pomoci. Je možné se i svěřit do rukou vyspělých bytostí, které skrze Shamballu působí a oni sami udělají co je nejvhodnější. Její světlo se nedá zneužít. Chybně nebo sobecky míněná přání se nenaplní.

Každé úterý od 22 hodin se společně napojíme na Shamballu. Koncentrovanou energii budeme využívat tam, kde potřebujeme.

Meditace je pro všechny, i pro ty, kteří nejsou zasvěcení.

Jak se napojit na společnou meditaci

Pro lepší napojení můžete použít kteroukoli z přiložených mandal.

Mandala pro napojení na meditaci 1Mandala pro napojení na meditaci 2Mandala pro napojení na meditaci 3Mandala pro napojení na meditaci 4Mandala pro napojení na meditaci 5Mandala pro napojení na meditaci 6Mandala pro napojení na meditaci 7Mandala pro napojení na meditaci 8Mandala pro napojení na meditaci 9Mandala pro napojení na meditaci 10

Webové stránky - grafický návrh a programování: OŠ