Mandaly Ivany Stonjekové

Mandaly objednávejte emailem

Mandaly Ivany Stonjekové

Co je to mandala

Mandala je léčivý kruhový obraz. Toto slovo pochází ze sanskrtu a znamená bod, střed, posvátný rituální nebo magický kruh. Obraz mandaly Vám může pomoci znovu najít kontakt s působením léčivých energií obrazů, přinést novou duchovně-duševní orientaci i pomoc při zdravotních problémech.

Použití mandaly

Mandalu můžete mít stále při sobě, přikládat na jednotlivé čakry, dát si ji pod polštář, vystavit si ji na zed či si ji dát pod sklenici vody. Při zdravotních problémech nechte na sebe působit mandalu co nejdéle! Tvořím mandaly pro děti, léčivé mandaly, andělské mandaly, mandaly různých barev.

Mandaly Ivany Stonjekové

Osobní mandala

Na objednání lze vytvořit i osobní mandalu! Osobní mandala je vytvořena, aby svého majitele energeticky posilovala a stimulovala, působila směrem k rozvoji jeho osobnosti. Její využití je určeno výhradně pro svého majitele. Doba jejího zhotovení závisí na okolnostech a osobě jejího budoucího majitele.

Objednejte si mandalu

Obrazy mandal v různých velikostech, originály i kopie v různé úpravě: pasparta, zarámované, laminované i na plátně. si můžete objednat přímto na tomto webu pomocí objednávkového formuláře. Mandalu si můžete pořídit jak pro sebe, tak pro své blízké jako dárek.Mandaly si také můžete prohlédnout a objednat v prodejnách nebo na adrese autorky:

Ivana Stonjeková
Kunínova 1720/3
14900 Praha 4

Tel.: +420 778 807 577

Grafický návrh a webdesign: Grafika tak jak si přejete